کانون خیریه سندرم داون ایران

کانون خیریه سندرم داون ایران از سال ۱۳۸۲ با شماره ثبت۱۶۸۶۷ و مجوز از وزارت کشور و ناجا فعالیتش را حول محور: ارتقاءرشد جسمی و ذهنی افراد با سندرم داون و بهبود شرایط زندگی فردی و اجتماعی آنان آغاز کرد.

حدود ۴۰۰۰ نفر عضو از سراسر ایران دارد،از نوزادی تا بزرگسالی عضو می‌پذیرد. کانون در ۳ بخش: ۱_نوزادان و خردسالان ۲_نو جوانان و جوانان ۳_بزرگسالان فعالیت دارد. در بخش اول با مشاوره، توانبخشی و آموزش، در بخش دوم با کلاسهای ورزشی،هنری،و آموزش و در بخش سوم با حرفه آموزی و اشتغالزایی فعال است.

اطلاعات تماس:

استان: تهران
شهر: تهران
وب سایت: dsciran.com
ایمیل: info@dsciran.com
نشانی: میدان شهر زیبا بالاتر از سه راه شهر زیبا،خیابان احمد کاشانی ساختمان بهشت امام رضا(ع) طبقه دوم – کد پستی: ۴۴۸۶۹۴۷۴۹۶
تلفن: ۴۴۳۶۰۸۰۱

چشم انداز ما

ما رویای فردایی را به تصویر کشیده ایم که درآن مردمان سرزمینمان؛ در مقابله با بیماریهای غیر واگیر، آگاه و توانمند، مسئول و پیشگام هستند، و در سایه توانی که فارغ از رنجوری ناشی از بیماریهای غیر واگیر ایجاد شده است، برای رفاه و آبادانی و توسعه ایران عزیزمان تلاش می نمایند.

اطلاعات بیشتر
بیماری غیرواگیر چیست؟

بیماری های غیر واگیر گروهی از بیماری ها است که در آن عامل بیولوژیک در انتقال بیماری وجود ندارد و از فردی به فرد دیگر منتقل نمی شود. این بیماری ها سالانه ۴۱ ملیون قربانی در سراسر جهان می­گیرد. ۷۱ % از مرگ و میر جهانی به دلیل ابتلا به بیماری های غیر واگیر است.

اطلاعات بیشتر
بیماری غیرواگیر در ایران

بیماری‌های غیرواگیر، عامل بروز ۷۶ درصد مرگ و میر در ایران است که در رأس آنها سکته‌های قلبی و عروقی با ۴۴ درصد، اولین عامل مرگ در ایران است.

اطلاعات بیشتر
اخبار چند رسانه ای